2017-10-24

O KinAds

KinAds jest terytorialnie największym brokerem reklamy kinowej w Polsce. Od siedmiu lat wspiera kina niezależne na terenie całej Polski w zarządzaniu powierzchnią i czasem reklamowym. Firma ma na uwadze zarówno potrzeby reklamodawców, jak i kin-partnerów, którym oferujemy wsparcie w rozwoju działań promocyjnych poparte latami solidnego doświadczenia. Specjalizuje się w kreacji i realizacji kompleksowych kampanii reklamowych łączących reklamę na wielkim ekranie z reklamą wewnątrz obiektów i akcjami angażującymi widzów.
Założycielką i prezes firmy KinAds jest Kinga Dołęga-Lesińska.

KinAds jest ambasadorem kin tradycyjnych na rynku reklamy i mediów.

KinAds ma w swojej ofercie ponad 280 kin z całej Polski – jedno- i wielosalowych, położonych w największych miastach, jak też w małych miejscowościach. Firma posiada największy zasięg terytorialny wśród brokerów reklamy kinowej. Oprócz pośredniczenia w sprzedaży reklam oraz dużych pul biletów dla firm ogólnopolskich, KinAds pomaga również w poszukiwaniu sponsorów wydarzeń specjalnych odbywających się w kinach, takich jak pokazy dla kobiet, dzieci lub seniorów, oraz pozyskuje produkty do barków kinowych na atrakcyjnych warunkach.

Ogromnym atutem oferty KinAds są konkursy Happy Seats/Szczęśliwy Fotel, w których pod wybranymi fotelami ukrywa się vouchery upoważniające do odebrania nagrody. Plansza konkursowa z logotypem sponsora nagród pojawia się na ekranie w trakcie bloku reklamowego. To doskonała zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Stanowi wspaniałą atrakcję wzbogacającą obchody specjalnych okazji (takich jak: Mikołajki, Dzień Matki, Dzień dziecka itp.) oraz premierowe pokazy kinowych hitów.

Dużą popularnością wśród widzów cieszą się też akcje samplingowe. W ramach kampanii reklamowych, promocji produktów, kina rozdają swoim widzom specjalnie przygotowane upominki. Tego typu akcje aktywizują społeczności lokalne kin, wpływają pozytywnie na wizerunek danego kina i są miłą niespodzianką dla widzów.


Dlaczego warto współpracować z KinAds?


• Reklama jest dodatkowym źródłem dochodu dla kina.

• KinAds dostarcza kinom krótkie, maksymalnie 5-minutowe bloki reklamowe.

• Kino ma dodatkową możliwość zbudowania więzi z widzami poprzez atrakcyjne akcje promocyjne, takie jak konkursy i upominki.

• Kampanie niestandardowe np. samplingi produktów wpływają na zwiększenie frekwencji.

• KinAds pomaga w organizacji akcji specjalnych, takich jak: wieczory dla kobiet, bajkowe poranki dla dzieci lub spotkania dla seniorów, poprzez pozyskiwanie sponsorów i upominków.

• KinAds pozyskuje produkty do sprzedaży w barkach kinowych (do tej pory zaoferowało swoim Partnerom kinowym sprzedaż m.in. wody Żywiec Zdrój, draży M&M's i napoju Red Bull) oraz wspiera ich sprzedaż poprzez organizację konkursów motywacyjnych z atrakcyjnymi nagrodami dla kin.

• KinAds dodatkowo wspiera kina poprzez bezpłatną konwersję na DCP plansz i spotów promujących działalność kina i lokalnych instytucji.

• Kino zyskuje możliwość dodatkowej promocji.

• Broker pośredniczy w sprzedaży dużych pul biletów dla specjalnych klientów.Kinga Dołęga-Lesińska – założycielka i prezes firmy KinAds, prekursorka reklamy kinowej w Polsce i ekspertka w zakresie rynku kinowego. W 2017 r. znalazła się na liście "50 najbardziej wpływowych kobiet w światowej branży kinowej" prestiżowego portalu Celluloid Junkie. Laureatka nagród Effie i Media Trendy. Pomysłodawczyni autorskiego programu „Kino na obcasach”. Swoją karierę zaczynała w New Age Media, następnie zakładała i organizowała biuro reklamy Multikina. Autorka wielu niestandardowych rozwiązań w promocji kinowej: QR kody na dużym ekranie, projekt Premiera Miesiąca i Kino na Leżakach. Ukończyła Szkołę Główną Handlową na Wydziale Międzynarodowych Stosunków Politycznych. Wiedzę o reklamie szlifowała w Szkole Strategii Marki. Od lat fascynuje się Włochami, imponuje jej ich poczucie humoru, szyk i elegancja, ale dolce far niente (słodkie nieróbstwo) wiecznie odkłada na później…KinAds
al. Wilanowska 67D/8
02-765 Warszawa
e-mail: biuro@kinads.pl
www.kinads.pl
www.facebook.com/reklama.kinads

Nie masz jeszcze konta?
<<  luty 2023  >>
 01  02  03 04
 05  06  07  08  09  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28
partnerzy: