2019-02-05

Cyfrowa przyszłość w Digital Signage.

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się w Amsterdamie targi Integrated Systems Europe 2019, na których NEC Display Solutions prezentuje najnowsze technologie wyświetlania obrazu, dedykowane dla sektora Digital Signage oraz spotkań korporacyjnych i wizualizacji cyfrowej w dużych obiektach.

Tematem przewodnim NEC podczas tegorocznej edycji jest "Start Here" ponieważ firma pokazuje, w jaki sposób biznes może łatwo wykorzystać najnowsze technologie do stworzenia unikalnej komunikacji związanej z marką i usprawnić współpracę w zespołach.

Goście odwiedzający stoisko NEC (5-R20) mają okazję zobaczyć obszerne portfolio rozwiązań do wyświetlania obrazu, w tym:

• Technologie Direct View LED (dvLED) do Digital Signage wewnątrz i na zewnątrz budynków, a także do pomieszczeń konferencyjnych
• Szereg nowych rozwiązań do wyświetlania obrazu pod kątem różnych zastosowań w zakresie współpracy, takich jak: osobiste obszary robocze, pokoje spotkań oraz kreatywne ośrodki analityczne

• Nową wersję Hiperwall, elastycznego systemu zarządzania ścianami wideo opartego na IP - oferującą większą wygodę, taką jak uproszczone i skalowalne korzystanie z treści internetowych oraz łatwe dostosowanie do ekranów dvLED
• Nowy, prawie bezgłośny projektor laserowy o jasności 5000 ANSI lumenów, pozwalający wyeliminować szum rozpraszający uwagę podczas spotkań w salach konferencyjnych
• Wszechstronną ofertę wiodących na rynku projektorów instalacyjnych, które zapewniają wyjątkową jasność, doskonałą jakość obrazu i koloru, łatwość obsługi i niski całkowity koszt posiadania (TCO)
• Pierwszą prezentację nowych monitorów wielkoformatowych UHD z serii C, V i P
• Nowy profesjonalny monitor UHD z serii E, zapewniający łatwość obsługi i wysoką wydajność w szeregu różnych zastosowań, od sal konferencyjnych po sklepy, branżę hotelarsko-gastronomiczną i przemysł rozrywkowy
• Nowe monitory do ścian wideo z serii UN, które zapewniają równomierne odwzorowanie kolorów oraz szybszą i łatwiejszą instalację

Tegoroczne spotkanie będzie okazją do zaprezentowania technologii wyświetlania obrazu, które pozwalają użytkownikom na skuteczniejsze dotarcie do odbiorców, prowadzenie efektywniejszych spotkań, poprawę współpracy oraz wywarcie trwałego wrażenia na publiczności zgromadzonej w dużych obiektach. Technologie pogrupowano w trzech głównych obszarach: spotkania i współpraca, Digital Signage oraz duże obiekty.

Na stoisku NEC będzie można zobaczyć demonstracje rozwiązań do wyświetlania obrazu w warunkach odzwierciedlających rzeczywiste zastosowania, od pomieszczeń konferencyjnych po atrapę sklepu, aby w realistyczny sposób zaprezentować ich możliwości.

Digial Signage wpływa na zmiany w praktycznie każdej dziedzinie, od handlu detalicznego i DooH po transport, branżę spożywczą oraz kino, a biznes jest zainteresowany sposobami, w jaki technologia może pomóc w lepszej obsłudze klienta, zwiększeniu możliwości uzyskania przychodów i efektywniejszej współpracy - powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe. (zdj. po prawej stronie)

Nasze tegoroczne hasło - "Start Here"- odzwierciedla podróż, jaką firmy przebywają w celu stworzenia przekonujących doświadczeń dla odbiorców. Dla nas monitory i projektory są tylko pierwszym krokiem w tej podróży: blisko współpracujemy z naszymi klientami, aby ich wspierać i pomagać im w pełnym wykorzystaniu możliwości technologii wyświetlania obrazu.

Podczas targów do dyspozycji gości jest dostępny zespół doświadczonych ekspertów NEC, którzy doradzają, jak wykorzystać urządzenia w różnych zastosowaniach i wskazują jakie wyzwania stoją przed branżą i jak je pokonać.

Na stronie www.nec-ise.com można umówić się na zwiedzanie stoiska, zarezerwować indywidualne spotkanie z ekspertem NEC, lub uzyskać więcej informacji dotyczących obecności NEC na ISE 2019.

Źródło: NEC Display Solutions

Nie masz jeszcze konta?
<<  czerwiec 2022  >>
 01  02  03  04
 05  06  07  08  09  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28 29 30
partnerzy: