2018-07-26

Trwa nabór zgłoszeń do Konkursu PDSA Awards.

Stowarzyszenie Polish Digital Signage Association czeka na zgłoszenia do Konkursu PDSA Awards, którego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów i usług Digital Signage, czyli nośników cyfrowych takich, jak monitory, projektory czy wyświetlacze LED służące do prezentowania oferty, promocji i reklam.

Konkurs organizowany jest od 2011 roku przez stowarzyszenie PDSA, a w tym roku odbędzie się jego 6. edycja. Kandydatów do nagród PDSA Awards można zgłaszać w wielu kategoriach wśród których znajdują się: Rozrywka, Retail, Galerie Handlowe, Obiekty Sportowe czy Muzea.

Prowadzący kina mogą zgłaszać zainstalowane u siebie systemy Digital Signage służące do obsługi widza, a także wziąć udział w rywalizacji o nagrodę za najlepszy kontent, czyli treść wyświetlaną na cyfrowych nośnikach. Natomiast osoby związane z branżą retail mogą pochwalić się wyjątkową wystawą, wnętrzem sklepu czy wzorcową instalacją z wykorzystaniem nośników cyfrowych.

W konkursie co roku uczestniczą podmioty wykorzystujące nowoczesne produkty Digital Signage w systemach reklamowych, promocyjnych oraz informacyjnych, reklamodawcy, agencje kreatywne jak również twórcy kontentu, projektanci oraz architekci zamkniętych i otwartych przestrzeni publicznych, producenci, dystrybutorzy oraz integratorzy systemów Digital Signage, właściciele obiektów, właściciele sieci Digital Signage, właściciele i dostawcy informacji, właściciele i dostawcy treści, w zależności od kategorii konkursowej.

Laureatów 6. edycji konkursu na najlepsze wdrożenia, systemy i produkty DS w Polsce, PDSA Awards, poznamy podczas 5. Międzynarodowej Konferencji Digital Signage Trends, która odbędzie się 13 września w Warszawie.

Wśród laureatów poprzednich edycji konkursu znaleźli się m.in.: firma City z autorskim projektem stołu multimedialnego zrealizowanego dla sieci salonów Komfort Łazienki, Centrum Posnania z wzorcowym konceptem rozwiązań systemów Digital Signage, firma SQM z wzorcową instalacja w sklepie R-GOL.com oraz NEC Display Solutions z najlepszym produktem hardware’owym, którym uznano monitor NEC MultiSync® V484.

Lista kategorii konkursowych oraz galeria zwycięzców poprzedniej edycji dostępne są na stronie: www.digitalsignagetrends.pl >>

Nie masz jeszcze konta?
<<  lipiec 2022  >>
 01  02
 03 04 05  06  07  08  09
 10  11  12  13  14  15  16
 17  18  19  20  21  22  23
 24  25  26  27  28  29  30
 31
partnerzy: