2019-11-29

NEC wprowadza na rynek nową gamę rozwiązań Direct View LED.

Nowe ekrany dvLED zapewniają wizualizację na dużą skalę oraz wizualizację plug and-play nawet w najjaśniejszych środowiskach.

NEC Display Solutions wprowadził na rynek dwie nowe serie ekranów Direct View LED. Serie NEC LED FE oraz NEC LED A przyciągną uwagę odbiorców wyświetlając dynamiczne treści w wysokiej rozdzielczości w dowolnym środowisku.

Zestawy NEC FE LED to kompletne rozwiązania dla ekranów o różnych rozmiarach, począwszy od 110'', z wielkościami pikseli od 1,2 mm do 3,5 mm oraz rozdzielczością aż do Ultra-HD (UHD). Rozwiązania te dobrze nadają się do montażu na ścianie, jak również dla instalacji wolnostojących, zapewniając doskonałą wizualizację oraz schludną i bezproblemową instalację wszędzie tam, gdzie firmy jej potrzebują.

Seria LED FE jest idealna do zastosowań biznesowych, takich jak: ekrany do prezentacji w dużej skali i ekrany konferencyjne oraz w salach wykładowych - a wszystko to bez rozpraszającej uwagę ramki ekranu. Zestawy zapewniają wszystko co jest potrzebne do instalacji ściennej i natychmiastowej konfiguracji. Dzięki całkowicie płaskiej tylnej części obudowy i wyłącznie wewnętrznemu okablowaniu, serię FE można w pełni konserwować i serwisować od frontu. Ponadto ekran można zamontować bardzo blisko ściany, zyskując więcej miejsca, ponieważ nie ma potrzeby zarządzania wydzielanym ciepłem.

Kolejną nowością jest LED-owy cyfrowy plakat NEC z serii A. To bardzo cienki i lekki ekran przeznaczony do zastosowań związanych z Digital Signage. Doskonale nadaje się do zastępowania banerów oraz roll-upów w środowiskach eventowych i handlowych. Seria A to rzeczywiste „plug-and-play" dzięki zintegrowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu, który umożliwia natychmiastowe odtwarzanie obrazów i materiałów wideo.

Ponadto, seria LED A została zaprojektowana tak, aby była wyjątkowo wytrzymała. Została wykończona powłoką ochronną, która zabezpiecza ją przed przypadkowym uszkodzeniem podczas instalacji, w zatłoczonych miejscach publicznych, zapewniając ochronę i trwałość inwestycji. Zarówno seria LED FE, jak i A charakteryzują się wysokim poziomem kontrastu nawet w najjaśniejszych warunkach oświetleniowych.

Cyfryzacja doprowadziła różne branże, od handlu detalicznego po transport i korporacje, do poszukiwania technologii, które zapewniają atrakcyjną wizualizację w szerokim zakresie ustawień i w sposób zrównoważony, energooszczędny i w wysokiej jakości, powiedział Tobias Augustin, Manager Product Management w NEC Display Solutions Europe.

Dzięki nowym rozwiązaniom serii LED FE oraz A firma NEC Display Solutions połączyła niemiecką inżynierię z japońską kontrolą jakości w celu stworzenia szeregu solidnych rozwiązań w zakresie ekranów, które są idealne do wielu zastosowań, od biznesowych w miejscach spotkań i konferencji, poprzez inforozrywkę, aż po instalacje mobilne i reklamę na lotniskach i w sklepach. Dzięki zastosowaniu dvLED jakość obrazu przyciąga uwagę, wyświetlając dynamiczne i atrakcyjne treści.

Po przejęciu firmy S[quadrat] w 2018 roku, rozwiązania LED NEC są wynikiem intensywnego procesu rozwoju produktu, stymulowanego potrzebami klientów NEC w zakresie technologii LED. NEC oferuje zarówno standaryzowane zestawy do łatwej instalacji oraz rozwiązanie typu plug-and-play ułatwiające obsługę, na produktach w pełni kastomizowanych kończąc.

Zarówno seria LED FE, jak i seria A są objęte rozległą siecią serwisową z opcjonalną ofertą usług dodatkowych poprzez program NEC ServicePLUS.

Więcej informacji na temat nowych serii NEC LED FE i A można znaleźć na stronie internetowej:
www.nec-display-solutions.com/p/pl >>

Nie masz jeszcze konta?
<<  czerwiec 2022  >>
 01  02  03  04
 05  06  07  08  09  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26 27 28  29  30
partnerzy: