2018-11-09

Multikino w Pruszkowie.

10 listopada w Centrum Handlowym Nowa Stacja przy ul. Sienkiewicza 19 w Pruszkowie otwarte zostanie kolejne kino sieci Multikino. W każdej z 7 sal kinowych na widzów czeka niecodzienna przygoda – dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu mają szansę przenieść się wraz z bohaterami do filmowego świata, aby przeżyć najprawdziwsze emocje.

Multikino Pruszków to jedno z najnowocześniejszych obiektów sieci Multikino. Składa się z 7 sal kinowych o łącznej licznie 810 miejsc. Widzowie mają do wyboru aż 3 rodzaje foteli: standardowe, VIP oraz SuperVip. Te ostatnie – które znajdują się także w Multikinie Poznań Stary Browar i Łódź - umożliwiają oglądanie seansów w pozycji półleżącej. Widz sam decyduje, jakie ustawienie fotela jest dla niego najlepsze. Z kolei VIP-y mają szersze podłokietniki. Są umiejscowione w takim punkcie sali, z którego jest najlepszy odbiór podczas projekcji.

6 sal Multikina w Pruszkowie zostało wyposażonych w Dolby Digital 7.1, czyli system emitujący dźwięk wielokanałowy. Powoduje on wrażenie, jakby dźwięk wydobywał się z różnych punktów. W sali nr 1 zastosowano ultranowoczesny Dolby Atmos, czyli system dźwięku trójwymiarowego, który tym silniej wzmaga poczucie bycia w centrum wydarzeń przedstawionych na ekranie.

Fani kina 3D będą mogli rozkoszować się efektem z jeszcze większą przyjemnością. Multikino Pruszków jako pierwsze kino sieci zostało wyposażone w technologicznie zaawansowany sprzęt do projekcji 3D - DepthQ 3D, a także projektory laserowe firmy Barco.

- Wraz z otwarciem Multikina Pruszków uruchamiamy nasze najważniejsze programy lojalnościowe i akcje promocyjne, aby mieszkańcy Pruszkowa i okolic od samego początku mogli w pełni korzystać z naszej szerokiej oferty – mówi Mariusz Spisz, commercial director w Multikino S. A. – Zachęcamy do oglądania najnowszych filmów w superjakości dźwięku i obrazu w promocyjnych cenach dzięki Multiponiedziałkom, MEGAŚRODOM czy Bueno Czwartkom. Uczniowie i studenci koniecznie powinni skorzystać z M!Karty, a wypad całą rodziną do Multikina będzie zdecydowanie przyjemniejszy dzięki karcie Rodzina do Kina.

W repertuarze Multikina Pruszków pojawią się nie tylko najnowsze premiery filmowe, ale także maratony filmowe czy koncerty gwiazd światowego formatu. - Wszystkich fanów zespołu Coldplay z pewnością ucieszy fakt, że 14 listopada na wielkim ekranie Multikina wyświetlony zostanie koncert formacji – zaznacza Adrian Wsół, dyrektor Multikina Pruszków. - Będzie to nie tylko zapis trasy koncertowej „A Head Full of Dreams”, w filmie znajdą się także dotąd nieprezentowane materiały archiwalne rejestrowane przez ponad 20 lat istnienia zespołu! Dzień później, tj. 15 listopada, Multikino zaprasza na niezwykłe widowisko - pierwszy film długometrażowy pokazujący kulisy trasy koncertowej „Wings Tour” bijącego rekordy popularności zespołu Burn The Stage. Tylko w Multikinie miłośnicy BTS wysłuchają swoich ulubionych piosenek, a także zobaczą ekskluzywne wywiady z członkami zespołu.

Na tym jednak nie koniec. Mieszkanki Pruszkowa i okolic nie mogą przegapić specjalnych seansów z cyklu „Kino na Obcasach”, wzbogaconych prelekcjami i dodatkowymi atrakcjami dla kobiet. Pojawi się także specjalna oferta dla najmłodszych – w ramach Poranków wyświetlane będą filmy adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Inną cieszącą się popularnością inicjatywą skierowaną do świeżo upieczonych rodziców będą seanse Multibabykino. To projekcje filmowe, na które rodzice mogą przyjść wraz z niemowlakiem (do 2. roku życia). Sale kinowe są dodatkowo ogrzewane, mają włączone delikatne oświetlenie, głos jest ściszony. W wyposażeniu znajdują się także m.in. przewijaki, pieluchy, chusteczki nawilżające.

Źródło: Multikino

Nie masz jeszcze konta?
<<  czerwiec 2022  >>
 01  02  03  04
 05  06  07  08  09  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28 29 30
partnerzy: