2015-11-27

Kolejne kina są w trakcie cyfryzacji.

Suprema Polska wygrała przetarg na cyfryzację kina Renesans należącego do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Rykach. Natomiast kino Prom Saska Kępa ogłosiło zamówienie na zakup i dostawę kinowego projektora cyfrowego.

Cyfryzacja kina Prom Kultury Saska Kępa.


Zakup, dostawa i montaż kinowego projektora cyfrowego oraz nagłośnienia dla kina w Prom Kultury Saska Kępa.

Przedmiotem zamówienia jest:

zakup, dostawa i montaż kinowego projektora cyfrowego oraz nagłośnienia dla kina w Prom Kultury Saska Kępa w Dzielnicy Praga Południe, m.st.Warszawy,03-973 Warszawa, ul. Brukselska 23. Zamówienie obejmuje również transport, rozładunek, wniesienie oraz przeszkolenie pracowników Zamawiającego. Proponowane rozwiązania powinny być dostosowane do wymiarów, warunków i wyposażenia Sali kina w Prom Kultury Saska Kępa. Procesor dźwięku - 1szt.W pełni cyfrowy procesor dźwięku kinowego pracujący w systemie Dolby Surround 7.1..

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia dostępna jest na stronie: www.promkultury.pl >>

Modernizacja i cyfryzacja Kina Renesans.


Suprema Polska wykona prace związane z modernizacją i cyfryzacją kina Renesans w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury Rykach.

Przedmiotem zamówienia jest:

dostawa, instalacja, zestrojenie i uruchomienie fabrycznie nowego kinowego sprzętu cyfrowego do projekcji kinowej zgodnego ze standardami DCI z zestawem do projekcji trójwymiarowej (3D) w systemie pasywnym w Kinie Renesans w Rykach, z udziałem środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. W skład przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa i montaż następującego sprzętu: kinowy projektor cyfrowy 4K w standardzie DCI - 1 szt, odpowiedni serwer kina cyfrowego w standardzie DCI - 1 szt, procesor wizyjny (skaler) do obsługi sygnałów wizyjnych z innych źródeł - 1 szt, odpowiedni obiektyw do projektora cyfrowego umożliwiający projekcje w standardzie DCI w Kinie Renesans w Rykach (wg rysunku stanowiącego załącznik nr 7 do SIWZ) - 1 szt, dedykowany komputer lub panel sterujący projektora - 1 szt, lampa o odpowiedniej mocy dla projekcji cyfrowych, w tym 3D, dla Sali przeznaczonej do cyfryzacji w Kinie Renesans w Rykach (wg rysunku stanowiącego załącznik nr 7 do SIWZ)..

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia dostępna jest na stronie: www.mgck.ryki.pl >>

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych

Nie masz jeszcze konta?
<<  czerwiec 2022  >>
 01  02  03  04
 05  06  07  08  09  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28 29 30
partnerzy: