2018-11-09

Kino CINEMA3D w Atrium Reduta gotowe.

Otwarcie w piątek 9 listopada.

6 nowoczesnych sal, 1200 miejsc o podwyższonym komforcie, laserowe projektory, spektakularny system dźwięku Dolby ATMOS - takimi nowinkami operator kinowy CINEMA3D pragnie zaskoczyć widzów w Warszawie. Kino CINEMA3D w Atrium Reduta zaprosi widzów na pierwszy seans już w piątek 9 listopada.

Nowy multipleks CINEMA3D zadebiutuje w Warszawie już 9 listopada. To bardzo dobra informacja dla miłośników premier kinowych zamieszkujących takie dzielnice jak: Ochota, Włochy, Ursus oraz Pruszków.

Dzięki ulokowaniu multipleksu w Atrium Reduta, mieszkańcy „Ochoty” oraz okolicznych dzielnic, będą mieć bardzo dobry dojazd do swojego nowego kina. Dodatkowym atutem jest bezpłatny parking dla widzów kina. Startujemy 9 listopada. - informuje Bogusław Doroszko - Dyrektor Operacyjny Cinema 3D S.A.

CINEMA3D zapewnia swoim widzom premierowe seanse w technologii 2D/4K i 3D oraz bogaty wybór oferty alternatywnej.

Poza regularnym repertuarem będziemy realizować transmisje sportowe na żywo, nocne maratony filmowe, poranki familijne, ekskluzywne spotkania dla pań w ramach cyklu „Kino Na Szpilkach” oraz dla panów - „Męskie Kino” – mówi Bogusław Doroszko - Dyrektor Operacyjny Cinema 3D S.A.

Wszystkie sale kinowe są w pełni klimatyzowane i dostosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. Obiekt wyposażony został w najnowocześniejsze, dostępne na rynku rozwiązania kinotechniczne, tj. System dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS, srebrne pływające ekrany. Na każdej z sześciu sal za najwyższą jakość projekcji odpowiadają laserowe projektory oraz system projekcji DeptQ 3D. Dla komfortu widzów wszystkie fotele zostały wykonane z najwyżej klasy materiałów.

- Zawsze sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania kinotechniczne dostępne w danym momencie na rynku. Dzięki temu możemy tworzyć przyjazne i bardzo zaawansowane technicznie obiekty kinowe. Kino CINEMA3D w Atrium Reduta będzie najnowocześniejszym tego typu w Warszawie - mówi Jarosław Pantol Wiceprezes Zarządu Cinema3D SA.

Rozwiązania kinotechniczne w CINEMA3D Atrium Reduta

Laserowe projektory, projekcje 2D/4K i 3D
Projektory z laserowym źródłem światła serii DLP i BLP, w które wyposażone jest kino Atrium Reduta, to najnowsza generacja tego typu sprzętu. Oferują obraz o zwiększonym kontraście oraz rozdzielczości 2K i 4K i maksymalnej mocy świetlnej 24 500 lumenów. Technologia laserowa zapewnia obraz z doskonale odwzorowanymi barwami o wysokim kontraście i bardzo dobrej ostrości. Projektor dedykowany do sal premierowych z największymi ekranami. Projektory są przystosowane do projekcji w najwyższej jakości obrazu 4K oraz projekcji trójwymiarowych w systemie DepthQ 3D. Technologia ta pozwala wyświetlać filmy 3D na pływającym srebrnym ekranie ze zwiększoną ilością klatek na sekundę. Poza tym do odbioru seansów w 3D wystarczą niedrogie pasywne okulary, które po nabyciu w kasie kina pozostają własnością widza. Tym samym nie będzie potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wypożyczaniem okularów.

Pierwsza w Polsce instalacja amerykańskiego systemu dźwiękowego HPS400.
High Performance Stereo z dumą prezentuje system All Seats Hear StereoTM, dzięki któremu najlepsze miejsca na widowni nie są już tylko na środku! Ze wszystkich miejsc słychać znakomicie dźwięk stereofoniczny – przestrzenny. Cała widownia siedząca przed ekranem usłyszy pełny i odpowiednio zrównoważony dźwięk stereofoniczny - przestrzenny. Konstruktor systemu Mr John F Allen uzyskuje tak znakomite rezultaty poprzez odpowiednie kształtowanie i rozłożenie pola dźwiękowego na całej widowni. Wszystkie głośniki w systemie HPS4000 współpracują z tubami akustycznymi, które przede wszystkim pozwalają specjalnie modelować kierunkowość promieniowania dźwięku.

System dźwięku przestrzennego Dolby Atmos
Obiekt CINEMA3D, zachwyci widzów rewolucyjnym systemem dźwiękowym - Dolby ATMOS. Jest to rozwiązanie, w którym każdy głośnik może w tym samym czasie odtworzyć zupełnie inne dźwięki, dzięki czemu projekcja filmu oddziałuje na widza nie tylko obrazem, ale i pełną przestrzennością dźwięku. Głośniki w systemie Dolby ATMOS, znajdują się zarówno z przodu, z tyłu oraz na suficie sali kinowej, tworząc tym samym otaczającą widzów głębię dźwięku. (Więcej na temat systemu dźwięku na naszych stronach: HPS4000 High Performance Stereo 4000 >>)

Skórzane fotele o podwyższonym komforcie
Dla wygody widzów wszystkie 6 sal kinowych wyposażane są w fotele wykonane z materiałów wysokiej jakości. Wygoda siedzenia połączona z funkcjonalnością użytkowania zapewnia wysoki komfort. Dla najbardziej wymagających widzów, oddano do dyspozycji ulokowane w najlepszych miejscach fotele VIP.

Cinema3D Atrium Reduta w liczbach:

• 6 nowoczesnych sal kinowych
• 6 projektorów laserowych
• Seanse 2D/4K i 3D
• 1198 skórzanych foteli
• 197 miejsc SUPER VIP
• 131m2 - powierzchnia srebrnego ekranu na sali ATMOS
• 58 niezależnych głośników w systemie dźwięku: Dolby ATMOS
• 28.800W - Łączna moc systemu dźwiękowego na sali ATMOS
• Bilety już od 14,90 zł w ofercie Super Środa
• 8 stanowisk obsługi widzów – w modelu „Dual kasa”
• Bezpłatny parking do 5 godzin dla widzów kina

Galeria zdjęć:

Źródło: Cinema3D

Nie masz jeszcze konta?
<<  czerwiec 2022  >>
 01  02  03  04
 05  06  07  08  09  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28 29 30
partnerzy: