2020-04-03

Kina oferują bilety na przyszłe seanse!

Coraz więcej kin oferuje swoim widzom bilety na wydarzenia, które odbędą się kiedy ponownie zostaną otwarte. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży takich biletów pomogą kinom przetrwać trudne czasy.
Kina podobnie, jak wszystkie inne instytucje kultury w Polsce zostały zamknięte 12 marca br. i wciąż nie wiadomo, kiedy ich działalność zostanie przywrócona.

Nowe Horyzonty oferują „voucher na lepsze jutro”, z którym będzie można zobaczyć we wrocławskim kinie dowolny film z repertuaru, kiedy tylko kino powróci do działalności. Vouchery będą ważne do końca roku.

Strona akcji: www.kinonh.pl >>

Stacja Falenica proponuje dwa rodzaje voucherów, które będą do wykorzystania przez 4 miesiące od momentu, w którym otworzymy kino. Tańszy wariant pozwala na obejrzenie w kinie jednego seansu filmowe, a droższy aż pięciu.

Strona akcji: www.ksf.systembiletowy.pl >>

Z kolei krakowskie Kino Pod Baranami namawia swoich stałych bywalców, i nie tylko, do zakupienia biletu dla siebie lub przyjaciela. Bilet Przyjaciela, jak nazywa go kino, „to rodzaj biletu otwartego, który będzie można zrealizować w naszym Kinie, jak tylko wznowimy działalność.” Zainteresowani mają do wyboru cenę, którą chcą zapłacić.

Strona akcji: www.kinopodbaranami.pl >>

Bilet otwarty na dowolny seans można nabyć w kinoteatrze Rialto. Jak czytamy na stronie kina. „Utworzyliśmy wirtualną salę, gdzie można kupić bilety, które następnie będziecie mogli u nas wykorzystać już po otwarciu kina na dowolny seans. Jeśli możecie, prosimy o taką formę wsparcia.”
Bilety będą ważne przez trzy miesiące od momentu uruchomienia kina.

Strona akcji: www.kinorialto.poznan.pl >>

Nie masz jeszcze konta?
<<  luty 2023  >>
 01  02  03 04
 05  06  07  08  09  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28
partnerzy: