2015-07-23

Certyfikat DCI dla laserowego projektora kinowego NEC NC1201L

Kraków, 23 lipca 2015r. – Kinowy projektor laserowy NEC NC1201L otrzymał certyfikat Digital Cinema Initiatives (DCI) i tym samym dołączył do projektorów NC1100L i NC1040L, które ten certyfikat już posiadają.

W ubiegłym roku NEC Display Solutions był pierwszym producentem, który uzyskał certyfikat DCI dla kinowych projektorów laserowych. Trzeci certyfikat dla kompaktowych, kinowych projektorów laserowych NEC drugiej generacji poświadcza innowacyjność i stałe zaangażowanie NEC Display Solutions w dostarczanie wysokiej jakości projektorów dla branży kinowej.

„NC1201L skutecznie zaspokaja potrzeby branży kinowej, która dąży do niskiego całkowitego koszu posiadania, elastyczności i wydajności, gdzie czas i przestrzeń jest na wagę złota. Projektor oferuje wyjątkowo jednolite oświetlenie ekranu, najlepszą możliwą jakość obrazu i szeroki zakres regulacji jasności, co pomaga w osiągnięciu jak najlepszych wrażeń wizualnych.” - powiedział Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe.

“Aegisolve ma przyjemność poinformować, że projektory NEC NP-NC1201L-A oraz NP-NC1201L-A+ spełniają wszystkie obowiązujące wymagania standardu DCI CTP 1.2. Zgodność z tym standardem oznacza jeszcze lepsze wrażenia z wizyty w kinie” – komentuje Desiree Spann, CEO Aegisolve Inc.

Pełną listę projektorów NEC zgodnych ze standardami DCI można znaleźć na stronie:
http://www.dcimovies.com/compliant_equipment/


O Aegisolve Cyber Security Laboratories

Misją firmy jest rozwój, intensyfikacja i przyspieszenie analizy bezpieczeństwa i procedur testowych w stale zmieniającej się branży technologicznej. Aegisolve zobowiązuje się do dostarczania klientom najwyższej jakości usług, włącznie z wiedzą techniczną, bezstronnymi i wydajnymi procedurami testowymi, strategią ograniczania ryzyka oraz niezrównaną obsługą.
http://www.aegisolve.com/


Dołącz do nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami NEC Display Solutions w Europie.


NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com
Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2013 NEC Corporation.Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com


Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel. 691 769 463
e-mail : awrzesinska@luckymonday.pl

Galeria zdjęć:

Tagi: projektor kinowy NEC NC1201L,

Nie masz jeszcze konta?
<<  lipiec 2022  >>
 01 02
 03  04  05  06  07  08  09
 10  11  12  13  14  15  16
 17  18  19  20  21  22  23
 24  25  26  27  28  29  30
 31
partnerzy: