2018-07-12

Bezpłatne warsztaty dla pracowników instytucji kultury.

W tym roku po raz pierwszy podczas Konferencji Digital Signage Trends odbędą się specjalistyczne warsztaty dla pracowników muzeów i wszystkich instytucji świata kultury, którzy odpowiadają za udostępnianie swoich zasobów szerokiej publiczności.

Zajęcia skupią się wokół wykorzystania nowoczesnych technologii cyfrowych, które coraz częściej są obecne w instytucjach kultury, a które wymagają dobrego przemyślenia ich roli i celów, jakim mają służyć.

Warsztaty odbędą się pod hasłem „Narzędzia cyfrowe jako media między celami muzeum a potrzebami odbiorców”, a ich uczestnicy dowiedzą się m.in.:

• jak udostępniać dziedzictwo w sposób adekwatny do potrzeb odbiorców i celów muzeum,
• jak analizować zasoby dziedzictwa pod kątem ich udostępniania,
• w jakich sytuacjach narzędzia cyfrowe mogą być szczególnie przydatne.

Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane ciekawe przykłady wykorzystania technologii cyfrowych w instytucjach kultury z Polski i z zagranicy oraz najnowsze technologie i trendy. Uczestnicy zajęć wspólnie zastanowią się nad potrzebami współczesnych odbiorców kultury i możliwością zastosowania nowych technologii komunikacyjnych w odpowiedzi na te potrzeby. Całość zakończy debata.

Warsztaty poprowadzą Dominika Mietelska-Jarecka oraz Sebastian Wacięga na co dzień związani z Małopolskim Instytutem Kultury w Krakowie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji, której można dokonać wypełniając formularz dostępny na stronie:
www.digitalsignagetrends.pl >>

Konferencja Digital Signage Trends odbędzie się 13 września br. w warszawskim hotelu Novotel Warszawa Airport.

Patronat medialny nad konferencją sprawuje portal nowoczesneKINO.pl

Nie masz jeszcze konta?
<<  czerwiec 2022  >>
 01  02  03  04
 05  06  07  08  09  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28 29 30
partnerzy: