2018-12-10

"Start Here" - NEC zaprasza na ISE 2019.

NEC Display Solutions ujawnia pierwsze punkty swojego programu, przygotowanego na targi ISE 2019. Producent zaprezentuje obszerne portfolio rozwiązań do wyświetlania obrazu dla wielu branż i zastosowań, w tym m.in.: nową generację InfinityBoard, ekrany dvLED oraz monitory 4K UHD. NEC ponownie będzie obecny na stoisku 5-R20.

Targi ISE 2019 odbędą się w Amsterdam RAI, w dniach od 5 do 8 lutego 2019r. Motyw przewodni japońskiego producenta dla zbliżającej się edycji targów to "Start Here". Hasło ma odzwierciedlać intuicyjne podejście do prostego generowania przekazu wizualnego.

NEC jest postrzegany jako jedna z głównych atrakcji corocznej imprezy, a prezentacja marki w trakcie ISE 2019 zapowiada się równie atrakcyjnie i ekscytująco, jak poprzednie.

W trakcie najbliższej edycji targów ISE zaprezentowane zostaną technologie wyświetlania obrazu, pozwalające użytkownikom skuteczniej docierać do odbiorców, poprawiać efektywność spotkań, optymalnie współpracować i przyciągać uwagę widza w miejscach publicznych. Ekspozycja NEC zostanie podzielona na trzy główne obszary: spotkania i współpraca, digital signage oraz duże obiekty.

W strefie spotkań i współpracy znajdą się rozwiązania do różnego typu przestrzeni roboczych, współtworzenia treści, zebrań i prezentacji oraz sal konferencyjnych, w tym: nowa generacja InfinityBoard, ekrany dvLED oraz monitory 4K UHD. Na ISE 2019 będzie można też zobaczyć jak sprzedawcy mogą skuteczniej komunikować się z klientami i wywoływać ich zaangażowanie, a także zwiększać sprzedaż dzięki rozwiązaniom digital signage: cyfrowym plakatom, komunikacji na dużą skalę, infotainmentowi oraz spersonalizowanej komunikacji cyfrowej. W strefie rozwiązań dla dużych obiektów znajdą się technologie do kreatywnych ścian wideo, lobby oraz rozwiązania outdoorowe.

Goście odwiedzający stoisko NEC (5-R20) będą mieli okazję zobaczyć różne technologie wyświetlania obrazu w realnych zastosowaniach. Jak zawsze, na stoisku będzie obecny zespół doświadczonych ekspertów NEC, służących poradą w zakresie zastosowań produktów firmy, omawiając branżowe wyzwania i sposoby radzenia sobie z nimi, a także przeprowadzając indywidualne prezentacje produktów z szerokiego portfolio marki.

"Oczekiwania klientów i użytkowników zmieniają się tak szybko, że rozpoczęcie wizualnej transformacji może być niełatwym zadaniem." - powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe. "Właśnie dlatego w edycji ISE 2019 na nasz motyw przewodni wybraliśmy hasło "Start Here". Droga do lepszego digital signage, współpracy, komunikacji i bogatszego doświadczenia wizualnego zaczyna się od zrozumienia, w jaki sposób nowoczesne technologie wyświetlania umożliwiają organizacjom osiągnięcie trwałego efektu."


Więcej o obecności NEC na ISE 2019: www.nec-ise.com >>

Źródło: Lucky Monday PR&Events

Nie masz jeszcze konta?
<<  lipiec 2022  >>
 01  02
 03 04 05  06  07  08  09
 10  11  12  13  14  15  16
 17  18  19  20  21  22  23
 24  25  26  27  28  29  30
 31
partnerzy: