2016-07-28

Studia filmowe online.

ONLINE KAMERA to nowy program Szkoły Wajdy dla przyszłych reżyserów, którzy chcą się nauczyć tworzyć kino "wirtualnie i w realu". Studenci kursu będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych online.

Program wirtualnych lekcji pozwala na konsultacje z najlepszymi polskimi reżyserami filmowymi jak Wojciech Marczewski, Paweł Pawlikowski, a nawet Andrzej Wajda.

Jak piszą organizatorzy "program ONLINE KAMERA jest unikalnym połączeniem trzech elementów: wykładów online (dostępnych zarówno dla wolnych słuchaczy jak i uczestników), indywidualnych analiz prac domowych nadesłanych przez uczestników i dwóch warsztatów dla uczestników w Szkole Wajdy w Warszawie. Połączenie tych elementów oraz najwyższy poziom nauczania, zapewniony przez wybitnych wykładowców i twórców kina, to gwarancja, że ONLINE KAMERA jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie edukacji filmowej."

Projekt przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem filmów. Kandydaturę do uczestnictwa w kursie mogą zgłaszać wszyscy niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania oraz doświadczenia filmowego.
Do projektu zostanie wybranych 15 pełnoprawnych uczestników spośród kandydatów, którzy aplikują poprzez stronę internetową www,onlinekamera.pl>> Dodatkowo Szkoła Wajdy przygotowała nieograniczoną ilość miejsc dla wolnych słuchaczy.

Rekrutacja na kurs ONLINE KAMERA odbywa się przez cały rok. Przy czym zgłoszenia nadesłane do 30 września bieżącego roku, będą rozpatrywane jako zgłoszenia na kurs rozpoczynający się w listopadzie bieżącego roku. Natomiast zgłoszenia nadesłane od 1 października bieżącego roku, będą rozpatrywane jako zgłoszenia na kurs rozpoczynający się w listopadzie przyszłego roku.

Bieżące informacje i ciekawostki na temat kursu dostępne są na profilu Facebook >> www.facebook.com/onlinekamera >>

Nie masz jeszcze konta?
<<  lipiec 2022  >>
 01 02
 03  04  05  06  07  08  09
 10  11  12  13  14  15  16
 17  18  19  20  21  22  23
 24  25  26  27  28  29  30
 31
partnerzy: