2015-07-23

Promuj wydarzenia w swoim kinie!

Minął praiw miesiąc odkąd Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego zainaugurowała działalność serwisu internetowego Kultura Dostępna (www.kulturadostepna.pl).

Jak wyliczają twórcy portalu, w Polsce każdego roku odbywa się przeszło 7 tysięcy wydarzeń, na które cena biletu nie przekracza 20 złotych. Wiele imprez jest też darmowych.

Kultura Dostępna jest programem realizowanym przez MKiDN. Za przygotowanie portalu odpowiedzialne jest Narodowe Centrum Kultury.

„Głównym celem portalu jest zwiększenie świadomości społecznej na temat łatwego dostępu do bezpłatnej i taniej kultury poprzez zebranie w jednym miejscu ofert kulturalnych oraz promocję partnerów programu i instytucji działających na rzecz udostępniania kultury. Ponadto - upowszechnianie zasobów dostępnych w sieci oraz zainteresowanie miejscami, które warto odwiedzić podczas wakacyjnych wycieczek po Polsce”

Dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce na portalu kulturadostepna.pl użytkownik może znaleźć interesujące go wydarzenia, ciekawe miejsca oraz kulturę udostępnianą w internecie. W zakładce wydarzenia znajdują się kategorie: film, teatr, sztuka, muzyka i taniec, literatura, edukacja oraz dla dzieci.
Na portalu można dodać zarówno seans filmowy, festiwal czy wystąpienie kabaretu. Jest też miejscem na informowanie o edukacji filmowej.
Przy każdym wydarzeniu pojawiają się informacje dotyczące miejsca, czasu, ceny biletów, a nawet informacje na temat dojazdu do danego miejsca. Dodatkowo istnieje możliwość dodania adresu strony internetowej, na której można zakupić lub zarezerwować bilety.

Zgodnie z pierwszym punktem regulaminu informacje może dodać każdy, zarówno w imieniu własnym, jak i instytucji, którą reprezentuje. Umieszczanie wydarzeń na portalu jest darmowe.
Przy cym informacje o wydarzeniach warto umieszczać z dwutygodniowym wyprzedzeniem, jak informuje nas regulamin, ponieważ zanim wydarzeni pojawi się na stronie mogą upłynąć cztery dni.

Zachęcamy do promowania wydarzeń na stronie kulturadostepna.pl oraz zapoznania się z regulaminem serwisu pod adresem: www.kulturadostepna.pl >>

Nie masz jeszcze konta?
<<  czerwiec 2022  >>
 01  02  03  04
 05  06  07  08  09  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26 27 28  29  30
partnerzy: