2014-11-26

Mikołajki w kinie.

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki, z tej okazji kina organizują specjalny repertuar dla dzieci, spotkania ze Świętym Mikołajem, a nawet wystawy z klocków Lego.

Mikołajki w Stylowym

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu przygotowało dla najmłodszych szereg atrakcji mikołajkowych. Tego dnia dla dzieci odbędą się aż trzy seanse. Pierwszym filmem będzie „hit tegorocznych mikołajek, „Wielka Szóstka, dalej „Piorun i magiczny dom” oraz „Gdzie jest Mikołaj?”, opowieść która „udowodni wszystkim niedowiarkom, że Święty Mikołaj istnieje naprawdę i co roku ma pełne ręce roboty.”

Oprócz filmów dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach sprawnościowych w ramach Szkółki Piłkarskiej Maluch. Dla spragnionych wiedzy odbędą się zabawy językowe z angielskim - Magiczny świat języka angielskiego z kursem „Jump with Joey”, w których nie zabraknie konkursów.

Świętowanie mikołajek nie zakończy 6 grudnia, ponieważ następnego dnia (7 grudnia) w holu kinowym Stylowego będzie można zwiedzać wystawę budowli z klocków Lego® prezentowaną przez Robonaukę.pl.

w ww.stylowy.net

Śnieżne Mikołajki z Famigą

Krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza wszystkie dzieci na Śnieżne Mikołajki z Famigą.

W tym wyjątkowym dniu w ramach odbywających się cyklicznie Baranków dzieciom, odbędą się pokazy wybranych specjalnie na tę okazję filmów animowanych. Dzieci będą mogły zobaczyć „Jak wygląda śnieg”, „Napad na choinkę”, „Noc jest piękna” oraz „Przygoda nad stawem”.

Wyjątkową atrakcją tego dnia będzie „zimowa zabawa mroźnymi chusteczkami i prawdziwa bitwa na śnieżki!” Po której kino odwiedzi Święty Mikołaj, który nie tylko rozda najmłodszym prezenty, ale również zbierze zamówienia na przyszły rok.

www.kinopodbaranami.pl

Święty Mikołaj w Warszawie

Święty Mikołaj odwiedzi również warszawską Prahę.
W ramach cyklu „Praha dzieciom-poranki artystyczno-filmowe” mikołajki w warszawskim kinie potrwają nieco dłużej. W dniach 6,7,14 i 21 grudnia odbędą się seanse wyjątkowych filmów dla dzieci, wśród których znalazły się: „Gdzie jest Mikołaj?”, „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”, „Piorun i magiczny dom”, „Wielka Szóstka” oraz „Kacper i Emma – ferie zimowe”.

Po seansach filmowych Kino Praha zaprasza dzieci na „spotkania ze Świętym Mikołajem, który w specjalnie zaaranżowanym świątecznym kąciku, w towarzystwie Śnieżynek spotka się z dziećmi i wysłucha ich świątecznych życzeń. Na najmłodszych czekają liczne gry i zabawy, konkursy z nagrodami, malowanie buziek, pisanie listów, a to wszystko w świątecznej niezapomnianej atmosferze!”

w ww.kinopraha.pl

Nie masz jeszcze konta?
<<  lipiec 2020  >>
 01  02  03  04
 05  06  07  08  09  10  11
12 13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28  29  30  31
partnerzy: