2015-10-20

Kino CINEMA3D w Gorzowie Wielkopolskim już gotowe.

Kino CINEMA3D w Gorzowie Wielkopolskim gotowe do otwarcia. Pierwsze seanse wystartują w najbliższy piątek 23 października.

Kino CINEMA3D w Gorzowie Wielkopolskim zaprosi widzów na pierwszy seans już w ten piątek 23 października o godzinie 9:00. Ogromny srebrny ekran, skórzane fotele VIP, projekcje w 4K, spektakularny system dźwięku Dolby ATMOS oraz okulary do projekcji 3D, których nie trzeba wypożyczać – takimi nowościami nowy multipleks pragnie zaskoczyć widzów.

Kino CINEMA3D w Galerii Manhattan to w pełni nowoczesny obiekt, w wysokim standardzie, zapewniający emocje w pełnym wymiarze. Moc filmowych wrażeń i niesamowite efekty 3D w technologii DepthQ oraz potęgę systemu dźwiękowego Dolby ATMOS będzie można doświadczyć już w piątek 23 października. Nowoczesny multipleks pod szyldem CINEMA3D, przystosowany jest do projekcji filmowych w jakości 4K. Dla najbardziej wymagających widzów, kino wyposażone zostało w komfortowe, skórzane fotele, które dostępne są dla widzów na każdej z pięciu sal. Projekcja w systemie DepthQ pozwala wyświetlać na ogromnym, ponad 130 metrowym srebrnym ekranie, filmy 3D w najwyższej jakości. Do oglądania filmów w 3D wystarczą niedrogie okulary pasywne. Widzowie z pewnością docenią fakt, że okulary będzie można nabyć w kasach kina za jedyne 4 zł. Pozwala to cieszyć się magią 3D przy kolejnych wizytach, nie ponosząc za każdym razem dodatkowych kosztów związanych z wypożyczaniem okularów. O jakość doznań dźwiękowych zadba rewolucyjny system Dolby ATMOS - 40 niezależnych głośników rozmieszczonych nie tylko wokół sali, ale także na suficie. Pozwala to osiągnąć spektakularne efekty przestrzennej głębi dzięków.

Cieszymy się, że tak dynamicznie rozwijające się miasto jakim jest Gorzów Wielkopolski, będzie miało multipleks kinowy w bardzo wysokim standardzie, Nasze kino wyposażyliśmy w najnowszą dostępną na rynku kinotechnikę, Na największej sali ATMOSSFERA, zamontowaliśmy spektakularny system dźwięku Dolby Atmos. To będzie trzecia taka instalacja w Polsce – informuje Jarosław Pantol - Wiceprezes spółki Cinema 3D S.A. Otwieramy dla mieszkańców kino, które roczne jest w stanie pokazać ponad 200 premier filmowych - dodaje Jarosław Pantol.

Kino CINEMA3D jest obiektem w pełni przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Sale kinowe posiadają odpowiednio oznakowane miejsca, przeznaczone tylko dla tych widzów. Seanse będą grane od samego rana do późnego wieczora przez prawie wszystkie dni w roku. Dyrekcja kina zapewnia, że oprócz projekcji filmów z bieżącego repertuaru, kino będzie organizować ciekawe wydarzenia specjalne.

W ramach cyklicznych edycji realizujemy pokazy operowe na żywo oraz retransmisje najlepszych spektakli, maratony filmowe, poranki dla dzieci i ekskluzywne spotkania dla pań - „Kino Na Szpilkach” oraz dla panów - „Męskie Kino”. Podczas tych wyjątkowych projekcji prowadzone będą porady kosmetyczne, modowe i zdrowotne, pokazy nowych technologii, motoryzacji oraz wydarzenia sportowe – informuje Marcin Bednarek - Dyrektor kina w Gorzowie Wielkopolskim.

CINEMA3D oprócz projekcji z bieżącego repertuaru, zapewnia swoim widzom bogaty wybór oferty alternatywnej. W gorzowskim multipleksie odbywać się będą transmisje operowe oraz projekcje spektakli teatralnych na żywo. Już 29 października kino zaprosi widzów na wyjątkową operę pt. „Zemsta Nietoperza” Joahana Straussa. W nocy z 30 na 31 października gradka dla miłośników horrorów. Tego dnia odbędzie się specjalny hallowenowy maraton. Będzie to z pewnością wyjątkowe wydarzenie, zapewnia dyrekcja kina.

Galeria zdjęć:

Źródło: informacja prasowa

Nie masz jeszcze konta?
<<  czerwiec 2022  >>
 01  02  03  04
 05  06  07  08  09  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28 29 30
partnerzy: