2014-03-06

Dzień kobiet w kinie.

Już za dwa dni kobiety będą obchodziły swoje święto. Z tej okazji kina w całej Polsce przygotowały niezwykły repertuar i wiele atrakcji specjalnie dla Pań.

"Zimowa opowieść" i klub fitness.

NoveKino Merkury w Bielsku Białej postanowiło w ten szczególny dzień, nie tylko zadbać o miło spędzony wieczór wszystkich Pań podczas seansu filmowego, ale i zatroszczyć się o ich figurę.

Dla Pań, które wybiorą się na pokaz filmu „Zimowa opowieść”, kino przygotowało specjalne zaproszenia do klubu fitness. Panie będą mogły skorzystać z siłowni, udać się na zajęcia fitness lub salę zabaw w klubie Fit and Fun.

„Zimowa opowieść” rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.”

NoveKino Merkury >>

Uczta filmowa do wieczora.

Specjalnie dla miłośniczek sztuki filmowej, kino Świt w Czechowicach Dziedzicach przygotowało „babski” wieczór filmowy.

Panie będą miały okazję zobaczyć zabawną opowieść o miłości i przyjaźni w filmie „Swing.” Nie zabraknie też wyczekiwanej premiery „Dnia Kobiet” w reżyserii Mari Sadowskiej z Katarzyną Kwiatkowską w roli głównej.

Na Panie, które wciąż jeszcze będą miały niedosyt filmowy, czeka komedia romantyczna „Daję nam rok” mówiąca o tym, że „ prawdziwa miłość wciąż może czekać za rogiem..”

Kino Świt >>

Wieczór z niespodziankami.

Wieczór w kinie Wrzos w Stalowej Woli rozpocznie się seansem filmu „Ona”, podczas którego odbędzie się losowanie nagród niespodzianek wśród widzów.

Zaraz po filmie Panie będą mogły skorzystać z porad kosmetycznych, a także fryzjerskich przy specjalnie na tę okazję przygotowanych stoiskach salonu fryzjerskiego "Madame" i gabinetu kosmetycznego "Gracja".

Kobiety, które odwiedzą w tym dniu kino Wrzos, na pewno zachowają ten wieczór w pamięci, dzięki „fotografii w szczególnych okolicznościach scenograficznych”, którą pstrykną artyści z Koła Fotograficznego "Kadr".

Kino Wrzos zatroszczy się nie tylko o coś dla ciała, ponieważ wszystkie Panie zaproszone będą na słodki poczęstunek, ale i dla ducha. Po wspólnie spędzonym wieczorze kino zaprasza na wymianę książek, głównie tych, którymi autorami są właśnie kobiety.

Kino Wrzos >>

Sentymentalna podróż ?Jak w starym kinie.?

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku zaprasza Panie na spotkanie z Barbarą i Kazimierzem Baszczyńskimi, którzy od 18 lat prowadzą działalność Kina Pelikan z Szubina.

W programie wydarzenia znalazła się również wystawa plakatów filmowych, a także sprzętu do projekcji filmowych.

Oczywiście w tym dniu nie może zabraknąć filmu o kobietach, dlatego na zakończenie wieczoru z humorem, kino przygotowało seans „Rzeczpospolitej Babskiej” w reżyserii Hieronima Przybyła.


MOK w Więcborku >>

Operowy dzień kobiet.

8 marca w kinie Olbrzym w Tarnowskim Centrum Kultury będzie można zobaczyć jedną z najpiekniejszych oper opowiadającą o zawiedzionej miłości, „Madame Butterfly” Giacomo Pucciniego.

Przedstawienie w trzech aktach będzie retransmisją z Metropolitan Opera w Nowym Jorku, w reżyseri Anthony'ego Minghella, w której występują światowej sławy gwiazdy - Cristina Gallardo-Domas oraz Marcello Giordani.
Będzie to pierwsza okazja do oglądnięcia opery w tarnowskim Olbrzymie.

W przerwach miedzy aktami na widzów czekać będzie lampka szampana i gorąca czekolada.

Kino Olbrzym >>

Nie masz jeszcze konta?
<<  sierpień 2020  >>
 01
 02  03  04  05  06  07  08
09 10  11  12  13  14  15
 16  17  18  19  20  21  22
 23  24  25  26  27  28  29
 30  31
partnerzy: